Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Elegem van mindenbol es...

Elegem van mindenbol es mindenkibol mi lenne a megoldas?

Figyelt kérdés
Mar nagyon elegem van az eletbol!Minden ember undorito es csak azt keresi hogyan szurjon ki a masikkal , mar azon kapom magam hogy barataim sincsenek , mert mind aljas fereg lett , lanyok koreben is szerencsetlen vagyok , mar nagyon unok mindent , gondolkodtam hogy mennyivel konnyebb lenne ha nem lennek...

2016. aug. 15. 02:39
 1/4 anonim válasza:
én is így vagyok ezzel mostanában... de ne aggódj... "egyszer fent, egyszer lent" tehát majd minden jobb lesz csak törekedni kell és változtatni kell a dolgokon, hogy megoldódjanak a problémáid :) és nem igaz, hogy jobb lenne ha nem lennél valakinek fontos vagy és szeret téged még ha nem is veszed észre . Ne járjon az agyad állandóan a negatív dolgokon hanem próbáld meg elfoglalni magad és új barátokat szerezni, vegyél erőt magadon és töltsd a maradék kis időt a nyárból valami hasznos dologgal :) mint pl: sport, tanulás vagy csak ismerkedj menj el bulizni próbálj ki mindent
2016. aug. 15. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Akkor lenne könnyebb, ha ők nem lennének, ne pedig, ha te. Te rendes vagy, nem neked kéne meghalnod.
2016. aug. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Dettó így érzek.
2016. aug. 15. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Csak magaddal barátkozz!
2016. aug. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!