Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jacob Stariusnak miért olyan...

Jacob Stariusnak miért olyan piros az arca?

Figyelt kérdés
2016. aug. 15. 20:28
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ki a tököm az a Jacob Saturnius?
2016. aug. 15. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Valami borbetegsege van egyszer mondta csak nem emlekszem ra :))
2016. aug. 19. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Sok szopástól! Tudod nem tesz jót mindig a nyitott száj az izmoknak. :)
2016. aug. 19. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
45%
Te szopod mar le mingyar apadat te csicska kutya tudod mikor mondasz mégegyszer ilyet Jacobrol megtalállak szetteplek
2016. aug. 22. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Ez jo volt utolso😂😂😂😂 igazad vn
2016. szept. 11. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Honann találsz meg? :D De úgy őszintén 29 éves 189 CM és 88 kiló vagyok őszintén szólva várnálak, de vagyok már annyira értett, hogy nem állok le gyerekőcökkel keménykedni. A kérdésről nekem fogalmam sincs. Én trollkodni jövök ide, mint minden normális ember!
2016. szept. 13. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
Fuh te is de érett vagy. Ismeretleneket nevtelenül mocskolni megy mi? Főleg hogy elég sokkal idősebb vagy. Wow. Nagyon menő.
2016. szept. 19. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
#6 Elég szégyen hogy 29 éves létedre ilyenekkel töltöd az idődet.Fuuu de bírom mikor valaki az életévével keménykedik közbe meg mindegy hány éves a gondolkodás módja/viselkedése megragadt egy 10 éves szintjén.
2016. szept. 19. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva nem ezzel töltöm az időmet. A gondolkodásmódomról egy szót sem ok? Ti sem ismertek én sem ismerlek titeket. Nem kell általánosítani, illetve feltételezgetni. Foggalmam sincs ki az az illető akit a kérdező kérdez, ez egy random trollkodás volt. Van, hogy hulla fáradt vagyok, ezért csak trollkodni jövök ide, mert fölfrissít kicsit szellemileg. De erről ennyit is, nem vitázok sajnálom ha megsértettem valakit. Akik tényleg normális dolgokért vannak itt azoknak egy tipp: ne kössetek bele a trollokba, mert van melyik átmegy idióta anyázásba! ;)
2016. szept. 20. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
A sok smink megtette a hatását. Nem tudaj leszedni a százréteges pirosítót. :o
2016. okt. 15. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!