Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit írnak rá a külföldről...

Mit írnak rá a külföldről rendelt termékekre?

Figyelt kérdés
Arról lenne szó, hogy szeretnék rendelni egy elektromos cigarettát, de nem vagyok benne biztos hogy otthon örülnének neki. Alapvetően semmi probléma nincs abból ha itthon tudják hogy kaptam egy csomagot, nem bontják ki ha tudják hogy az enyém, de mivel nem vagyok itthon egész nap így nagy valószínűséggel nem én veszem majd át. Ha rá van írva hogy cigaretta van benne akkor már azelőtt lebukok hogy kipróbálnám sőt, lehet még azelőtt hogy hazaérek. Régóta szeretnék rendelni egyet de ha kockázatos akkor inkább nem. Előre utalással fizetek. A válaszokat előre is köszi! 17/L

2016. aug. 16. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Ráírják, pontosabban felcímkézik a csomagokat. Rajta van az áru megnevezése, típusa, súlya és ára is a címzett adatai mellett.


Postán maradó küldeménnyel próbálkozhatsz, ahol a címzett a te neved (ez kell az átvételhez hogy igazold magad), és a cím a posta címe. A posta majd értesítőt küld hogy ott van náluk és csak a címzett veheti át (vagy meghatalmazottja).

2016. aug. 16. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!