Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Benzinmotoros fűkaszába...

Benzinmotoros fűkaszába muszáj benzinszűrőt tenni?

Figyelt kérdés
Van egy új fieldmann benzines fűkaszám és furcsán jár a motor. Kicseréltem a benzinszűrőt és ment egy darabig de ugyan úgy szaggatott. Kivettem és szűrő nélkül jól megy. Kell bele benzinszűrő vafy nem fontos?
2016. aug. 16. 15:04
 1/5 anonim ***** válasza:
Teljesen felesleges, ebben a modellben tervezési hiba miatt találtál csak benzinszűrőt. Nyugodtan eltávolíthatod a légszűrővel együtt.
2016. aug. 16. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor nem teszek bele. Köszi.
2016. aug. 16. 19:51
 3/5 anonim válasza:
NE távolítsd el a benzinszűrőt, se a légszűrőt ha jót akarsz a kaszának, nem hiába rakták azt bele. Lehet gyertya hiba is, mert az elején nem jelentkezik, majd mikkor melegedni kezd. Milyen benzinszűrő van benne? filces vagy rácsos? Ha filces nézz egy rácsosat, és a benzin tankba ne engedj koszt bele menni, mert azért dugul el.
2016. aug. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Gyárilag rácsos volt benne, de a szerszámos boltban csak filceset kaptam. Azt mondták az is jó hozzá. Szűrő nélkül kifogástalanul működik.
2016. aug. 20. 11:50
 5/5 anonim válasza:
Akkor nézd meg az eredetit, takarítsd meg, mert a karburátor vagy a motornak valami baja lesz.
2016. aug. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!