Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ady Endre gimi Debrecen...

Ady Endre gimi Debrecen szakválasztás?!

Figyelt kérdés
ukrajnabol szeretnek tovabb tanulni magyarba es ezt a gimit valasztottam de meg nem tudom hogy drámára vagy két tan nyelvure menjek

2016. aug. 17. 21:02
 1/4 anonim válasza:
Drámára szóbelin megfognak énekeltetni és táncolnod is kell majd , és oda csak azokat a gyerekeket veszik fel akik , mondjuk versenyszerűen énekelnek , zenélnek táncolnak , egyszóval nagyon nehéz oda bekerülni. Kéttannyelvűn szóbelin szinte egy nyelvvizsgát csinálnak veled , ha nem tudsz nagyon jól angolul akkor nincs esélyed . én a kéttant választanám , mert onnan akármit tudsz tanulni ha kikerülsz. De ha a csokonay színházban akarsz mondjuk színészkedni akkor menj a dámára.
2016. aug. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

inakbb dramara szeretnek

de nem tudok enekelni se tancolni se viszon eleg regota gitarozom... az eleg lenne szted ?

2016. aug. 23. 13:52
 3/4 anonim válasza:
A kiállás is nagyon fontos a dráma szaknál.Figyelik mennyire van benned lehetőség.Én adys vagyok,és hidd el,nem elég az ha csak gitározol.Verset is kell mondanod,ugye énekelned is és táncolnod is kell.Ha valamelyik nem megy,már nem érdemes próbálkozni.Hidd el a drámán általában csak tehetséges gyerekek vannak.Ha a kéttant választod,érettségire már folyékonyan fogsz tudni angolul.Rengeteg teher van a kéttanosokon,viszont talán ők azok,akik a legtöbbre viszik miután elmentek. Szóval szerintem gondold át.
2016. szept. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

#1 te szóbeliztél,vagy csak mondod?

A kéttanon angolul van a szóbeli,de nem olyan szigorú. Mondjuk szóbeliztető tanártól is függ. Húzol egy lapot,azon szövegértés van,meg igék alakjai. Mondatrészekte kell kérdezni. Aztán húzol témát ás arról beszélsz,majd leírsz egy képet,és ennyi.

2016. szept. 20. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!