Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Jelenleg ma, melyik a legolcsó...

Jelenleg ma, melyik a legolcsóbb zacskós dohány, nagy kiszerelésben?

Figyelt kérdés
Itt a neten nem találok árlistát. Amikor személyesen vagyok benn, általában sokan vannak, nincs merszem várakoztatni az embereket míg végig kérdezem mi mennyibe kerül, vagy éppen elfelejtem, vagy nem törődök vele..

2016. aug. 18. 07:41
 1/5 anonim ***** válasza:

'Amikor személyesen vagyok benn, általában sokan vannak, nincs merszem várakoztatni az embereket'


Gondolom az onallo levegovetelhez is engedelyt kersz anyucitol. Elkepeszto...

2016. aug. 18. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Kedves elottem levo. Megtiszteltetes, hogy irtal, ugy erzem nem sikerult ertelmezni vagy eppen kigyujteni a szurkeallomanyoddal a lenyeget.

Kerdesem tapasztalatra iranyul, hogy van e olyan dohany ami azert szamomra nem terhelo meg anyagilag, nem pedig penisz meregetes szempontjabol. Kedves hogy edesanyamat emlitetted egy mondatban a levegovetellel. En is ezt kivanom

2016. aug. 18. 16:57
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Ha annyira megterhelo anyagilag meg a zacskos dohany is, esetleg megfordult abban az okos fejedben, hogy egyaltalan ne dohanyozz...?


Ha tenyleg addig jutsz el a dohanyboltban, hogy nem mered (???????) megkerdezni melyik a legolcsobb dohany amit arulnak, akkor halal komolyan mondom, eletkeptelen vagy, kuldd el valamelyik csaladtagodat es vetesd meg veluk. A minoseg teged ugysem erdekel, csak az ar, ugyhogy tokmindegy milyen 'marka'.

2016. aug. 18. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ember, a szavak mélyébe nézve, ez csak ez prózai megfogalmazás volt, nem tudom, hogy a minimális agyadba mennyire fér bele, hogy a kérdésem az egyszerű lényegre törő, 2 tagból álló mondat volt.

Elég primitív vagy öregem.

Az én anyámat, amiért legalább képes vagyok fogalmazni.

Pörögj még ezen egy kicsit, hátha nagyobb lesz.

2016. aug. 18. 22:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Rothmans(2630Ft),Philip Morris(2630),Multi és Pall Mall is akad ennyiért.
2016. aug. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!