Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon tetszik egy fiú, hogy...

Nagyon tetszik egy fiú, hogy tudassam vele?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok ő pár évvel lehet idősebb egy helyen dolgozunk szemezgetünk kb ennyi... Be jelöltem facebookon de nem ír meg én sem neki... Nagyon tetszik vagy inkább szerelem első látásra de ezt hogy tudassam vele ?? Nem akarok én kedveményezni félek hogy vissza utasít
2016. aug. 18. 22:35
 1/3 anonim ***** válasza:
Dikk ha ő nem kezdeményez, az ilyen impotensekkel ne kezdj.
2016. aug. 18. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Bejelölted a facebookon! Ez jó jel. Sínen vagy... A következő lépés, hogy küldj neki szerelmes levelet, valamint kövesd haza minden nap és rejts el kamerákat a lakásába, ha ez nem lenne megfelelő zaklasd telefonon. Ha potenciális lelki társad lehetne, ne engedd el!
2016. aug. 18. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Elég szerencsétlennek tűnsz, már ne haragudj... pl. nem találod a "tini párkapcsolatok" kategóriát sem, no meg 20 évesen ilyen problémád van.


Mivel gondolom te is tudod, hogy egyenjogúság van, ezért bizony kezdeményezned kell, ha szeretnél valamit.

A bejelölés nem volt rossz ötlet, de miért nem írsz neki?

Valami olyan dolgot, amire nem csak igennel vagy nemmel lehet válaszolni. Ha válaszol, és foglalkozik a témával, az már jó dolog.

Ha nem válaszol, vagy csak másfél szóban, az is egyértelmű.

2016. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!