Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Minden nap felhív valaki...

Minden nap felhív valaki ismeretlen számon. Mit akarhat?

Figyelt kérdés
Kb egy hete van így,de egyszersem vettem fel.
2016. aug. 19. 09:41
 1/10 A kérdező kommentje:
Illetve nálatok fordult már elő ilyen?
2016. aug. 19. 09:45
 2/10 anonim ***** válasza:
várjál, mindjárt hozom a kristálygömböt és megmondom mit akarhat... te szent ég. nem gondolod hogyha talán felvennéd, kiderülne mit akar? ennyire miért vagy életképtelen?
2016. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Talán felkéne venni


~Ha csörög a telefon fel kell venni\fűlke\~

2016. aug. 19. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Először azért akart hivni, mert nyertél valamit.

Most már csak azt akarja elmondani, hogy minek neked telefon, ha úgyse veszed fel.

2016. aug. 19. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Ezt mi honnan a francból tudjuk?


Vedd fel egyszer és megtudod.

2016. aug. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

ne vedd fel szerintem :)

nálam alapszabály ismeretlent nem veszek fel :) bár sokan felveszik mert nem tudják hogy egyes esetekben mekkora kárja származhat annak aki felveszi :D nem egyszer volt olyan hogy a jóember felvette a rejtett számot és amikor kijött neki a csekk 100-200 ezer forintról akkor meg pislogott mint hal a szatyorba :) meg azért van egy retkes telefonnak telefonszáma hogy számkijelzéssel hívjon ne rejtetten :)

2016. aug. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

amúgy meg nézd meg a telefon beállításai között hogy van e olyan funkció, hogy alapól letiltsa a rejtett számon jövő hivásokat :)

előző voltam

2016. aug. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
6-osnak köszönöm!
2016. aug. 19. 11:34
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 6. válaszoló!


Ha én csak fogadom a hívást, az nekem miért kerülne pénzbe?

Szerintem ezért nem számolhatnak fel díjat. De bocsánat ha rosszul tudom.

2016. aug. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

9. es :

hát nem is az olyan aki magánemberként felhív rejtett számról nem azokra gondolok :) hanem arra gondoltam én speciel akik direkt rejtett számon hívnak mert csalók és így szednek le tőled egy rakat pénzt ( bár a módszert pontosan nem tudom hogy csinálják de megtudják), úgyanúgy ahogy egy egyszerű oszciloszkóppal lehet leszedni paypassos kártyákról pénzt amíg nem kér pin kódot, és ugyanúgy ezzel az eszközzel fel lehet törni akár egy autót is amit a csipogóval zártak be jelvisszafejtéssel:) és ezeket egy nálam bőven okosabb embertől tudom:) :) de nézd meg a googlet ott biztos találsz ehhez hasonlót :)

2016. aug. 19. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!