Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Történt már veled olyan, hogy...

Történt már veled olyan, hogy annyira keservesen sírtál ömlött a könnyed hogy hirtelen átment iszonyatosan felszabadult nevetésbe és fél perc után megint sírás? és megint nevetés?

Figyelt kérdés
( ...velem már történt ilyen,nem értem hogy hogy, de igazi feszültséglevezetés volt :) ...)
2010. ápr. 19. 22:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem még nem. Ilyenkor egyébként a hormonok játszadoznak veled... először sírás-->ez egy egyfajta megkönnyebbüléshez vezet-->ennek hatására pedig endorfin termelődik-->ez pedig boldogságérzetet ad-->nevetés
2010. ápr. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem mindig ez vaaan!

Sírok kb.2 órán keresztül,utána meg elkap a röhögőgörcs

2010. ápr. 20. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ó, jópárszor volt már velem ilyen :) és akárkinek mondtam, vagy akárki is volt velem épp, és látta, nem tudta elképzelni hogy ezt hogy meg miért csinálom :D

már azthittem csak én vagyok ilyen...fura.

velem általában akkor történik, mikor méregből kezdek el sírni (tehát nem valami szomorú dolog miatt, mert akkor nem tudnék röhögni is) és miközben mérgemben sírok, azon kezdek el röhögni hogy mennyire hülye vagyok hogy most frankón elkezdtem sírni :D aztán ettől megint sírnom kell (mármint attól hogy milyen hülye vagyok), de aztán megint rámjön a röhögés, újfent emiatt...és ez egy ördögi kör :D

2010. ápr. 20. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia. Nálam úgy szokott lenni, hogy nem szoktam sírni akkor sem, amikor jön az inger, hanem elfojtom. Persze ez előbb utóbb tetőzik és kitör... Ilyenkor eléggé elkap a sírás, majd hirtelen elkezdek röhögni, de magam sem tudom, hogy miért... Persze aztán már azért röhögök, hogy az előbb még sírtam, most meg mit szakadok a röhögéstől? Aztán megint sírok... Furcsa dolgokat tud az ember néha csinálni:) Üdv: Gyuszi
2010. máj. 13. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!