Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Postai kérdés, hogy érdemes...

Postai kérdés, hogy érdemes feladni, hogy ne tűnjön el, és ne legyen baja?

Figyelt kérdés
Vidéken élek, és BP. re kellene küldeni a tabletemet, ami elromlott, garanciálisan.Csonagként drága lenne,inkább ajánlott levélként érdemes?ha elveszik, tudom vele igazolni hogy feladtam,és kártérítést is fizetnek?Köszi.
2016. aug. 19. 17:33
 1/5 anonim ***** válasza:

Tabletet azért nem adnék fel levélként! Tudod igazolni, hogy elveszett, kártérítést is kaphatsz, de nem annyit, amennyibe az kerül.

Csomagként feladva meghatározhatod az értékét, és tudtommal biztosítás is van rá. Legjobb volna egyébként futárral szállíttatni.

2016. aug. 19. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom,hogyan kell futarral kuldeni?koszi a valaszt.
2016. aug. 19. 18:49
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem túl bonyolult a futár dolog:

Felmész egy számodra szimpatikus 3 betűs honlapra (dpd, dhl, mpl, tnt, tof, ups, gls, bocsi több hirtelen nem jut eszembe :) ) ahol általában találsz díjkalkulátort és ügyfél szolgálatot is. A többi adja magát.

Ilyen drága cuccot inkább csomagként adj fel. Optimális az lenne, ha meg volna az eredeti doboza, mivel abban kisebb az esélye a sérülésnek. ha nincs akkor jól tömd ki hungarocellel és marha nagy betűkkel írd rá, hogy törékeny.

2016. aug. 19. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi, utánanézek.
2016. aug. 19. 19:47
 5/5 anonim ***** válasza:
Általában törékeny felár is van a futárcégeknél, de egy tabletnél valószínűleg érdemes kifizetni.
2016. aug. 19. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!