Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pokemon GO c. játékban miért...

Pokemon GO c. játékban miért nem működnek nekem bizonyos dolgok? [LENT]

Figyelt kérdés

Telefonom: LG Leon H320


Telefonom android verziója: 5.0.1


Pokemon GO verziója: 0.33.0


Elvileg hogyha a közelben Pokemon van akkor ilyen falevelek repülnek fel az égbe de még soha nem jelent meg, Meg van jobb alul az a fehér csík ami azt jelzi hogyha Pokemon van a közelben na és az a lényeg hogyha megjelenik a Pokemon akkor nem jelenik meg alatta az a 3 lábnyom meg nem is tudok rákattintani, Meg még van egy, Hogyha el akarok fogni egy Pokemont akkor ha bekapcsolom az AR módot nem jelenik meg a Pokemont már mindenhogy kipróbáltam de nem jelenik meg.



2016. aug. 19. 18:51
 1/3 Gery Greyhound válasza:

Ez a funkció nagyon leterhelte a szervereket, és ideiglenesen kikapcsolták, elvileg dolgoznak rajta.


Az AR főleg akkor nem működik, ha nincs gyro érzékelő a telefonodban.

2016. aug. 20. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

A falevelek nem akkor jelennek meg, ha egy pokemon is, hanem ott jelentek meg olyan pokék, amik nem voltak a radaron, de ezt ideiglenesen kivették a játékból.


A 3 lábnyomos verzió kb csak azoknak működött, akik még akkor játszottak a GO-val, amikor még csak Amerikában jött ki. A későbbiekben ez a funkció elromlott és csak 3 lábnyom volt látható, így ezt is kitörölték ideiglenesen és azt is, hogy rá tudj kattintani mert így annak nincs semmi értelme.


Az AR mód meg az előző kommentelő is írta, hogy valószínűleg nincs gyroszkóp érzékelő a telefondoban és így nem működik. (de az nekem sem működik viszont szerintem így is élvezhető a játék, persze úgy azért jobb volna. )

2016. aug. 20. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Igen szerintem is :/ Basszus minden elromlott :D Na de mindegy is, Köszönöm a válaszokat!:)
2016. aug. 22. 00:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!