Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » C#-ban miért nem működnek...

C#-ban miért nem működnek bizonyos tankönyvi parancsok?

Figyelt kérdés

C#-ban tanulok programozni különböző főiskolai tananyagok alapján .NET alatt és bizonyos parancsokat pirosan aláhúzza az intellisense azokban a példákban amik a tananyagban vannak. Próbáltam már vágólappal és külön begépelve is de semmi. Már sokszor összefutottam ilyen gonddal. Például ezt a tankönyvi példát sem tudja lefuttatni:

public partial class Form1 : Form

{

Form form = null;

public Form1()

{

InitializeComponent();

}

}

private void button1_Click(object sender, EventArgs e)

{

this.form = new Form();

form.HandleCreated += new EventHandler(form_HandleCreated);

form.Load += new EventHandler(form_Load);

form.Activated += new EventHandler(form_Activated);

form.Shown += new EventHandler(form_Shown);

form.Show();

}


Itt a form_xxxxxxx részeket húzza alá. Történt valami változtatás a programozási nyelvben esetleg vagy mi a franc lehet a gond?



2016. jún. 2. 17:17
 1/6 anonim ***** válasza:

a tanárok szándékosan tesznek bele hibát, hogy az ilyen losereket kiszitálják

nem vicc

2016. jún. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt még meg is érteném, hogy ilyen poénokat elsütnek, de az első alkalommal már amikor a diák találkozik az adott paranccsal? :D Mert ha mondjuk első lépésben elmagyaráznák annak a szerencsétlennek, hogy hogyan kell helyesen leírni és használni és majd utána tesztelik az úgy még okés lenne. :)
2016. jún. 2. 18:04
 3/6 anonim ***** válasza:

most látom, ezek kód részletek, a könyvhöz van működő kód is.

De vizsgaidőszak elején én már nem kezdenék neki :)

2016. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Nem járok főiskolára. Csak az anyagokat kértem el egyik ismerősömtől és meló mellett tanulom.
2016. jún. 2. 22:20
 5/6 anonim ***** válasza:

itt vannak szerintem a példák, de lehet van jobb könyv is

[link]

2016. jún. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2016. jún. 4. 14:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!