Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne izguljak...

Mit tegyek, hogy ne izguljak annyira nyelvvizsga előtt?

Figyelt kérdés

Nagyon izgulós vagyok és olyankor leblokkolok.

És mi segít, hogy jobban fogjon az agyam?



2016. aug. 20. 13:12
 1/3 anonim ***** válasza:
hát nem tudom melyiktől félsz jobban de úgy érzem a szóbelitől :)) én is hasonlóan paráztam de fölöslegesen :) a vizsgáztatók tök normálisak kedvesek voltak :) a lényeg hogy csak a kommunikációra figyelj az se gond hogy nem mondod folyamatosan, mert azért nem fognak megbuktatni lássák azért hogy tudsz beszélni meg van szókincsed és akkor úgy is átengednek :)
2016. aug. 20. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszod! :)

De igazából az írásbelitől félek jobban. Ha ott leblokkolok és mindent elrontok...

2016. aug. 20. 17:57
 3/3 anonim ***** válasza:
attól ne félj senki nem fog csesztetni közbe szépen nyugodtan tudod írni a dolgokat :D és próbáld lazán venni az egészet ne stresszeld túl :D ( persze tudom könnyű ezt mondani ilyenkor, de hidd el úgy is meglesz) :D
2016. aug. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!