Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tudtok nekem olyan mmorpg-t...

Tudtok nekem olyan mmorpg-t ajánlani ami lekötne?

Figyelt kérdés
20 éves srác vagyok. 7 évig wowoztam. A barátnőm miatt hagytam abba a játékot, mert nem lett volna időm vele lenni a játék és munka mellett. 1 évvel ezelőtt szakított velem a barátnőm. És azt vettem észre hogy már nem köt le annyira a wow és unatkozok. Sajnos a suli elvégzése után a barátaimmal is nagyon nehéz tartani a kapcsolatot. Szóval munka után és majdnem minden hétvégémen unatkozok, le vagyok hangolódva. Lolozni szoktam még, de egy két meccs után ha egyedül játszok megunom, ha barátokkal játszok akkor 4-5 után unom meg. Nincs valami izmos gépem sajnos úgyhogy viszonylag le vagyok korlátozva játékok terén. Wow, gw2, terrával játszottam már. Leginkább olyan mmorpg-t keresek aminek hatalmas világa van, hosszú időre leköti az embert, ingyenes legyen, és ne pay to win stílúsú játék. Keresgettem már sokat, de egy mmorpg-t nem lehet csak úgy kipróbálni hogy nézek róla eggy videót. Sajnos a netem nem korlátlan, így csak egy játékot tudnék letölteni és játszani vele ebben a hónapban. Szeretném ebben a segítségeteket kérni, mert nagyon unalmas az életem így minden nélkül.

2016. aug. 21. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Cabal Online.


Blade And Soul

DND Newerwinter

Riders Of Icarus

2016. aug. 21. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Kocsma, haverok? Jobb, mint megint belekockulni egy mmo-ba...
2016. aug. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Minden barátom máshol lakik mint én, vagy barátnőznek. Munkatársakkal annyira nem jövök ki jól. Nem nagyon tudom magam elfoglalni semmivel. Hidd el én is jobban örülnék ha leugorhatnék kocsmába haverokkal.
2016. aug. 21. 18:13
 4/4 anonim ***** válasza:

Black Desert


Keress rá mindenképp.

2016. aug. 21. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!