Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Az osztálytársaim már borotvál...

Az osztálytársaim már borotválkoznak, nekem meg egy szál szőr sincsen az arcomon. Tudok valamit tenni?

Figyelt kérdés

Nagyon zavar és a borotválkozásról beszélnek, nekem meg, még borotvám sincs... Hogyan tudnám elindítani az arcszörzetem növését?

(Ott lent már szőrös valamennyire, és a honaljam is...)

Előre is köszönöm a válaszokat.

16/f



2016. aug. 21. 19:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Inkább örülj annak, hogy nincs szükség az arcod borotválására :) 16 évesen még én se voltam annyira szőrös, valakinek meg már 14 évesen nő a bajsza. Ha szakállat akarnál növeszteni, akkor megérteném a problémádat, de azon szomorkodni, hogy nem nő a szakállad, amit aztán úgyis csak leborotválnál..hát nem érdemes :))most 22 vagyok, és így is csak vasárnap borotválkozok, mert úgy péntekig nem nő meg nagyon, hétvégén meg nem baj ha kicsit látszik. Szóval nyugi, meg amúgy se tudom megérteni, miért számít a borotválkozás menőnek, meg nagyfiúsnak, ha meg tényleg ennyire zavar akkor kamuzd azt a barátaidnak, hogy te minden nap borotválkozol és azért nem látszik :DD Biztos lehetsz benne, hogy az ő sztoriaiknak is kamu a fele :P
2016. aug. 21. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
40 éves vagyok, es alig van arcszörzetem, ez genetika.. 2hetente egyszer lehúzom bőven elég :D Valaki meg reggel megbortválkozik és estére már borostás :)
2016. aug. 21. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat....

Igazatok van... :D

Fölöslegesen izgulok....

2016. aug. 21. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!