Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Külföldről rendelnek tőlem...

Külföldről rendelnek tőlem egy simpsont hogy adjam fel?

Figyelt kérdés
Külföldről rendelnek tőlem egy simpsont. Jófogáson volt fent a hirdetés, és egy kínai akarja megvenni paypalon keresztül. A pénzt már elutalta viszont én még nem kaptam meg, mert nem tudom hogy mi a menete a postázásnak. Western unionos nyomtatványt is ki kellene tölteni és bescannalni viszont azt sem tudom hogy hová kellene elküldeni mert nem adtak meg semmilyen címet ahová azt elküldhetném. Kérlek segítsetek.
2016. aug. 22. 09:21
 1/4 anonim ***** válasza:

Mi az a simpson?

Mert fogalmam sincs, hogy mekkora a mérete, a szállítást hogy oldható meg.

Egyébként a szállítási költséget mindig előre kell közölni a vevővel, hogy az + összegbe fog kerülni hacsak nem vállalod magadra a szállítási költséget is. A méretétől függően tudsz érdeklődni a postánál vagy szállítóknál, hogy mennyi a költség.

A címet meg már rég meg kellett volna beszélned a vevővel. Kicsit zavaros..

2016. aug. 22. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia

Egy simpson s51-es motorkerékpárról van szó

És egy hosszú üzenetet kaptam a paypal-tól amit nem sikerült értelmeznem:


Thank you for contacting the PayPal Team regarding the transaction between you and the payee Parker Heitman, we want you to know that we have debited the payee's account immediately with the total sum of $580.00 USD and we are waiting to credit your account as soon as we receive a prove/receipt that you have sent the extra $580.00 USD which the payee added for the transportation of the goods via Western Union money transfer to the below details. You are to follow the instructions below and proceed by sending the money via Western Union money transfer only and get back to us immediately with the prove/receipt of the payment so that we can credit your account with no further delays this is a security measure to protect both users (buyer&seller) against any form of fraudulent activities Be rest assured that you are safe doing this transfer and we shall credit you immediately we receive the receipt/prove of the Western Union payment.

Note: The transaction can not be DIVIDED,REVERSED or TERMINATED and the Western Union Information must be sent directly to us for verification,you should only send the information to the buyer after your money is finally released into your account. We shall be expecting to read from you as soon as possible,reply directly if you have any question(s) regarding the transaction.


Below is a step by step guide on how to make the transfer:


1. Visit your nearest post shop/Western Union Outlet and request a Western Union sending form.


2. Choose their Money in Minutes service.


3. Enter the receiver's name and address provided below.


4. Pay with your Credit Card or Cash.


5. You'll get a confirmation receipt. Attach and email a scanned copy of the receipt to us.



Transport Agent : Hill Logistics Inc;


Agent Name : Yanlei Wang

State : Ji`an

City : Jiangxi

Zip Code : 343900

Country : China

2016. aug. 22. 13:56
 3/4 anonim ***** válasza:

elolvastam. Ne foglalkozz vele. Téged átfognak vágni. Azt írja a pénzt csak akkor tudod átvenni ha a motort elküldted. Ami egyébként SIMSON (Simpson az egy mesefigura) Amúgy ez egy régi trükk. Azt szokták mondani, hogy a paypalon van a pénz, de nem kapod meg amíg nincs ott az árú.. Te elküldöd saját költségeden, így ugrott a motor és a pénz is. Mert pénz tuti nem lesz rajta. Miért foglalkozol a western unionnal? Ha paypalra utalta a pénzt akkor nem kell a western union.

Arról nem is beszélve, hogy a szállítási költség Kínába egy kisebb vagyon.

2016. aug. 22. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget
2016. aug. 22. 17:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!