Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Melyik szerencsejátékoknál...

Melyik szerencsejátékoknál van nagyobb esély kisebb összegek nyerésére?

Figyelt kérdés

Ugye a lottó ötös esélye brutálisan kicsi, az nyerhető összeg meg olyan magas, hogy normális embernek teljesen felesleges.

de mik azok, amikkel lehet nagyobb esléllyel, emberközelibb összegeket nyerni?


2016. aug. 22. 11:34
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Ez most még mindig az albérletes dolog?


Mert akkor már leírtam a véleményemet, én ultival próbálkoznék, mert ahhoz értek, de átlag embernek, aki kicsit is konyít a sporthoz és átnézi a statisztikákat, annak a tipmixet ajánlom.

2016. aug. 22. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
a sportfogadás szerintem nem annyira szerencsejáték, én inkább azokra gondolok, amik eredménye nem sejthető meg előre.
2016. aug. 22. 11:42
 3/16 anonim ***** válasza:
Akkor ulti, ha értesz hozzá, mert ott nem csak a leosztáson múlik a dolog, azért gondolkodni is kell, ha valaki amatőr, az nagyon hamar ki szokott jönni. (Gondolom azért a kártya már csak szerencsejáték, nem?)
2016. aug. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

"nyerhető összeg meg olyan magas, hogy normális embernek teljesen felesleges"


beszélj a saját nevedben! Nekem nem lenne felesleges pár 100 millió.

2016. aug. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
miért mit kezdenél hirtelen pár száz millióval?
2016. aug. 22. 14:23
 6/16 anonim ***** válasza:
Lakásfelújítás, felvett kölcsönök visszafizetése, autó, motor, busz, harckocsi (kinek mire van szüksége), egyetem, okj-s képzés, és még sorolhatnám :)
2016. aug. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
hidd el kedves kérdező hogy 1,5 millirád forintot is elfogadnék és te igen marha vagy ha nem....tudnék annak a 1,5 milliárd forintnak is helyet találni hidd el....
2016. aug. 22. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

hallgatom az ötleteket, hogy ki mire költene el annyit....


nem hiszem, hogy 1.5 milliárd hiteletek van, se azt, hogy harckocsit vennétek csakúgy


a hidd el találnék neki helyet kifejezés meg egyenértékű azzal, hogy nem elköltenéd, hanem betennéd céltalanul egy kajmán szigeteki számlára

2016. aug. 22. 16:39
 9/16 anonim ***** válasza:

"harckocsis"válaszoló vagyok, nyilván nem úgy értettem, hogy az egész menne hitelekre, stb.

Gyerekeimnek, később unokáimnak is tudnék miből adni, nem kéne zsidóskodni minden egyes filléren.

Nem kötekedek, csak mondom, hogy attól, hogy nem tudnám 1-2 hónap alatt elkölteni, még nem felesleges.

2016. aug. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
te tényleg nagy marha vagy kérdező már meg ne haragudj...egy szóval nem mondtam hogy van 1,5 milliárd hitelem és speciel a tudnék neki helyet azt arra értettem hogy tudnék belőle mire költeni... pl felhúzatnék egy szép "kis" villát, autók csak hogy bármikor válogathassak a melyikkel akarok éppen menni... körbeutaznám az egész világot stb... és igen biztos hogy egy részét beraknám hogy kamatozzon...
2016. aug. 22. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!