Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek bele az első...

Markooo21 kérdése:

Hogyan kezdjek bele az első pluginom írásába?

Figyelt kérdés

Konkrétan a Counter Strike 1.6 játékról van szó az én esetemben. Szeretnék plugint, pluginokat írni(.sma kiterjesztésű scripteket), de nem tudom hogyan kezdjek hozzá. Az a helyzet, hogy még sosem írtam plugint, csak nézegettem, olvasgattam különböző más pluginokat.


Nagyon szeretnék például egy vip modell menüt, ahol ki tudják választani a vip személyek a modelljeiket vagy esetleg csak annyi, hogy, ha bejelentkeznek, akkor egyből aktiválódjon egy adott modell neki.


A csapatlekérés érdekelne, hogy például a vip menünél a t-k és a ct-k egyaránt ne egy menüből válasszanak modellt, mert, ha mindkét játékosnak ugyanaz lesz a modellje, akkor az nem jön ki valami jól.


Itt most nem szeretnék mindent leírni, csak pár dolgot írtam, hogy, ha esetleg valaki tudna nekem segítséget nyújtani ezekben, esetleg még pár dologban. Nagyon szeretnék konfigos lenni, így, ha valakinek lenne ideje, kedve, nagyon megköszönném a tanítását.


Előre is köszönöm a válaszokat!



2016. aug. 22. 12:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!