Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ha ti sorozatgyilkosok lennéte...

Ha ti sorozatgyilkosok lennétek mi lenne az amit minden áldozatotokkal megcsinálnátok és ki lenne az első áldozatotok egy random ember vagy valaki más?

Figyelt kérdés
Én lenyúznám a bőrét és fellógatnám vele valahova.

2016. aug. 10. 22:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
5 ember van a feketelistámon és 3 különböző gyilkossági módszerhez van elérhető felszerelésem. Csak simán kinyírnám őket, extrák nélkül, jó gyorsan, mielőtt elkapnak a rendőrök. Ha mindegyik halott utána öngyilkos lennék.
2016. aug. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha én gyilkolnék, mindenképp ismeretlen embert, de előtte utánanéznék, és élvezetből csinálnám. Szépen lassan, sorjában mindent. :)
2016. aug. 11. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

Véletlenszerű, hozzám egyébként nem köthető, áldozatok, véletlenszerű módszerekkel, véletlenszerű városokban és időpontokban.


Minél véletlenszerűbb a modus operandi, annál valószínűbb, hogy nem is jön rá a rendőrség, hogy létezik sorozatgyilkos. Minden gyilkosság mögött eltérő elkövetőt sejtenének.


Természetesen a sorozatgyilkolgatás nagyon buta dolog általában. Rengeteg herce-hurcával jár, hatalmas a kockázat, stb. Sokkal értelmesebb döntés egy legális szórakozási módot találni.

2016. aug. 11. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
#2-3: Nincsenek ellenségeitek, hogy azokkal végezzetek? Nekem vannak.
2016. aug. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Én 2 embert biztos, hogy megölnék. Plusz ha rajtakapnék egy állatkínzót, ahogy megöl egy állatot.

Azt a 2 embert megkéselném, a kínzót is késelném, meg ledugnám a torkán az állatot, amit megölt. Kikötném valahova, és hagynám, hogy belefulladjon.

2016. aug. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:
100%

4-es:


Nem, nincsenek ellenségeim, mert nem vagyok haragtartó ember. Nem is vágyok arra, hogy bárkit megöljek. A halált alapvetően unalmasnak és rossznak tartom, hisz eggyel kevesebb emberrel lehet játszani.


Másrészt az a sorozatgyilkos aki ellenségeit öli, nem fog sokáig szabadlábon maradni. Főleg ha közismert volt az ellenszenvesség.

2016. aug. 11. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Hat en úgy csinálnám hogy minden esetben öngyilkosságnak álcáznám es minden 10-et leszurnam(egy kes a mellkasba aztán csak nézzem folyik a vér )mindig megjelölném valami kis dologgal amit nem vennének eszre 😀...talan a torkáva valami meg nemtőm....
2016. szept. 5. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Catlin válasza:

Én azokat az embereket ölném meg akik sokat bántottak de már nem emlékeznek rám. Ezután jó szihopata módjára akik nem szimpazikusak.

Hogyan?

Rengeteget gondolkoztam már rajta. Először is elrejtve. És éjszaka. Olyankor alibinek felhozható hogy aludtam. Mivel a fegyver hangos csendesen mögé osonnék és hátbaszúrnám. Aztán nézném ahogy szenved. A hullát a fegyvert és a ruháimat megsemmisíteném. Ha nincs halott nincs gyilkosság! De amúgy bárhogy amitől szenvednek és lenne hozzá elég erőm ;).

2016. okt. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
87%
Én figyelnem az áldozatot a még nem találom ki hogy mikor és hol támadjam meg ha sikerült elrabolni (persze nyomokat semmiképpen nem hagynák pl ujjlenyomat) akor mehet a kínzás hisz ki nem szereti amikor valaki az életéért könyörög? Ha már meghalt daraboljuk fel és etesük meg a kutyánkal :)
2016. okt. 20. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
én nem gyilkolnék,de volna néhány ember ,akit elkapnék,hogy beszélgessünk egy kicsit...
2016. nov. 16. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!