Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintetek a lenti szoba...

Szerintetek a lenti szoba jobb vagy az emeleti?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy most dönteshelyzetbe vagyok és gyorsan kéne döntenem , de nem tudoook :(

Abban kellene döntenem, hogy melyik szobát válasszam. Most jelenleg lent vagyok. Emeletes házunk van és az emeleten van egy szoba (ott szoktam tanulni, mert ott csönd van és nem zavar senki sem), és vagy föl megyek vagy maradok lent. Ezt kellene eldöntenem :/ Ti mit csinálnátok a helyemben?

Mert ugye szeretnénk felújjítani a szobám, de az a kérdés , hogy a lentit (tehát a mostani szobám) vagy ami az emeleten van.

Igazából a lenti szobámmal semmi bajom, csak ha jön pl. az udvarló , akkor fent mégis nyugodtabban lennénk. Meg fent szoktam tanulni is.

De fent meg kissé elzártnak érezném magam, mivel a szüleim is lent vannak...

Szerintetek? Melyik lenne a jobb választás? Egyébként 17/ lány vagyok.


2016. aug. 22. 14:24
 1/2 anonim ***** válasza:
A fentit választanám. Ha a pasid nálad van vagy tanulsz, akkor úgysem a szüleiddel foglalkozol, egyébként meg bármikor lemehetsz hozzájuk.
2016. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha nem tetőtér, akkor a fönti.
2016. aug. 22. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!