Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol jobb a kutyának aludni? A...

Hol jobb a kutyának aludni? A nappaliban egyedül vagy a szobában velem?

Figyelt kérdés
Arra gondoltam hogy majd ha szobatiszta lesz akkor a szobámban alszik. Csinálnék neki fekhelyet és ott aludna? De szerintetek hol jobb a kutyusnak?

2016. aug. 18. 14:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen a gazdival jobb aludni, persze ha a gazdi is tolerálja:)

De számíts kutyaszőrre es koszra:D

2016. aug. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Köszi. De ha majd beköltözik hozzám, akkor hogyan szoktathatom arra hogy akkor ott marad és nem megy ki? Mert nem lenne valami jó ha éjfélkor vagy bármikor elkezdenebkapargálni meg nyüszíteni?
2016. aug. 18. 14:27
 3/15 anonim ***** válasza:
Általában jobb a gazdival, de pl a mi kutyánk sokat járkál helyezkedik, iszik éjjel, e miatt biztos ki kell majd mennie és ha éjjel teljesen be akarod csukni az ajtód akkor én nem ajánlom.
2016. aug. 18. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Vagy hagyd nyitva az ajtót, vagy legyen kint a helye a nappaliban.
2016. aug. 18. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát arra gondoltam hogy vinnék be a szobába vizet, ha szomjas lenne éjjel
2016. aug. 18. 14:34
 6/15 anonim ***** válasza:
45%
Nos ha hol tartasz a szobában vizet hol nem akkor az megzavarhatja, de ha állandóra ott tudsz neki tartani egy tálat akkor nyugodtan. Egyébként nem tudom mi fajta de miénk pl elég gazdaságtalanul iszik a fele a bőrredőiben ragad és utána csöpög mindenfelé így én tuti nem tenném a vizes tálat a szobámba.
2016. aug. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
15%

Kint az udvaron :D

Pontozzatok csak le a kutyanak ugyis kint a legjobb.

2016. aug. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tévedés. a kutyának a gazdájával a legjobb mert társas lények.
2016. aug. 18. 21:51
 9/15 anonim ***** válasza:
Az én kutyám négy éves Pici kora óta velem alszik az ágyban. Másfél éves koráig néha felkeltett, kikérezkedett, addig néha be is pisilt a szobába, sőt még kaki is előfordult mire megtanulta hogy engem fel kell kelteni ahhoz hogy kimenjek vele. Azóta este tíz körül kiengedem ,reggelig alszik. Ha beteg, vagy valami baja van kelt fel néha.
2016. aug. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és hogyan kelt fel? nyüszít?
2016. aug. 19. 22:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!