Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Üdv mindenkinek! Ha egy, az...

Üdv mindenkinek! Ha egy, az Európai Únión kívüli országban vállalok munkát, akkor itthon milyen, ehhez szükséges papírokat kell elintézni?

Figyelt kérdés
Bármilyen infó segítség számomra! Köszönöm mindenkinek!
2016. aug. 22. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:

Ha Magyar cégtől mész kiküldetésbe, akkor semmijet.

Ha meg ott leszel főállású alkalmazott, akkor fizesd otthon magad után a tb-t. Sajnos, ha komolyabb bajod történik kint, azonnal hazapaterolnak, és behajtják rajtad az elmaradt tb összegét.

Ezt akár 5 évre visszamenőleg is megtehetik.

Sajnos én így jártam egy perforált vakbélgyuszi miatt.

2016. aug. 23. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a válaszodat! Magyar cégen keresztül , de az a helyzet, hogy én SZLOVÁK állampolgár vagyok(AMIT VÉLETLENÜL KIHAGYTAM), és nekem a biztosítómba is kellett fénymásolat az útlevelemről, szerződésemről ,repülőjegyemről , meg ugye ki kellett jelentkeznem az egészségbiztosítótól. Ahova megyek , ott mindenre kiterjedő biztosításom lesz.
2016. aug. 23. 09:27
 3/3 anonim ***** válasza:
Hallgass rám. Nem kerül sokba, abból baj nem lehet. :)
2016. aug. 23. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!