Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nálam idősebbek ellenem...

Nálam idősebbek ellenem fordultak az iskolában és félek tőlük. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

14 éves lány vagyok és az iskolában nálam nagyobbak nagyon utálnak és mindig idegesítenek, bántanak, stb...

Vannak olyan fiúk akik mindig mondják hogy megfognak engem baszni és volt már olyan hogy többen lefogtak amikor haza felé mentem és el akartak vinni valahova de szerencsére nem sikerült. akinek van ötlete mit tegyek az kérlek írjon.


2016. aug. 22. 23:16
 1/4 anonim válasza:
100%

Ha ilyet csinálnak veled az utcán akkor jelentsd fel őket.


Egyébként meg sajnos nem nagyon tudsz vele mit csinálni.


Ha nem ütnek meg lányokat (tegyük fel) akkor valami keménnyel fejbe vágod őket. Vagy szólsz egy tanárnak hogy zaklatnak. De ha egy telefont ketté törsz a fejükön békén fognak hagyni.


Az is jó ha valamit vissza szólsz,bár szerintem nem hatna rájuk.

2016. aug. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Amennyiben aggresszívak, akkor ha fájdalmat okozol feldühíted őket. Szerintem szólj szülőknek, szülői támogatással mögötted nem fognak bántani. Arra viszont figyelj, hogy a szülők értsék a helyzet komolyságát!
2016. aug. 22. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
én mondjuk már az első olyannál hogy lefogtak és erőszakoskodtak volna valószínűleg darabokra törtem volna az illető állkapcsát...de persze ez én vagyok..
2016. aug. 22. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ha szólsz a tanárnak az szinte semmit sem ér, tanulj önvédelmet meglátod hasznos, esetleg egy paprika spré mindig jól jön ;)
2016. aug. 23. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!