Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » MPL postacsomag Pestről...

MPL postacsomag Pestről Debrecenbe kb mennyi idő alatt ér le?

Figyelt kérdés
Aug. 07.-én rendeltem egy telefont egy weboldalról, 2-10napos garanciával a szállításra. A csomag tegnap 13:26-kor érkezett meg Magyarországra, innentől a Magyar Posta feladata a kézbesítés. Gondolom a csomag valamilyen pesti elosztóba érkezett meg tegnap, én debreceni vagyok, kb. hány nap mire ideér a teló? ...Csak mert van egy olyan gyanúm, hogy mire holnap lejár a kézbesítési határidő, a csomag még sehol nem lesz...

2016. aug. 23. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha elsőbbségivel jön, akkor 1 nap alatt ér a címzetthez, ha simán, akkor 2 nap alatt.
2016. aug. 24. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm. Közben tegnap megjött, a postán rányomkodott címke alapján péntek óta Magyarországon dekkolt. Még jó, hogy volt hozzá nyomonkövetés...
2016. aug. 24. 14:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!