Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen appot készítsek justvid...

Milyen appot készítsek justvidmannek?

Figyelt kérdés
JustVidman azt mondta a 300.000 feliratkozós videójába, hogy magyar android fejlesztők küldjenek neki appokat amiket majd egy külön kiadásban bemutuat. Én is szeretnék neki egy appot készíteni csak nem tudom hogy milyet. Akinek van valamilyen ötlete az segítsen.

2016. aug. 24. 15:38
 1/8 anonim ***** válasza:
i az az ,,app"?
2016. aug. 30. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Kérem, hogy csak olyanok válaszoljanak akik tudják miről van szó! Köszönöm!
2016. okt. 9. 07:36
 3/8 A kérdező kommentje:
Amúgy az app=alkalmazás.
2016. okt. 9. 07:38
 4/8 anonim ***** válasza:

ha négy Vidman stílusban rajzolt emberke lenne és ha egyre ráböksz elkezd énekelni egy vidman dalt (pl:I'm rich, vagy a videók közben egy rövidebb dalt) és mindegyik mást énekelne és egyszerre több dalt is énekelnéne az szerintem jópofa lenne :)

remélem tudtam valammi hasznos tanácsot adni! :)

2016. okt. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszd! Az amint meg lesz küldök egy linket ahol letöldheted az elkészült alkalmazást (androidra)! :)
2016. dec. 6. 22:04
 6/8 anonim ***** válasza:
Köszi!!! :D <3 <3 <3
2016. dec. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Az alkalmazás elkészült! [ [link]
2017. szept. 24. 19:24
 8/8 A kérdező kommentje:
2017. szept. 24. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!