Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hihető storyk érdekelnek amit...

Hihető storyk érdekelnek amit a szülöknek tudok mondani amiért napokig nem leszek otthon?

Figyelt kérdés
El akarok menni egy barátomhoz pár napra, csak a szuleim nem engednének ek, és valami ötletre lenne szükségem amit tudok nekik mondani hogy miert nem lennek otthon

2016. aug. 24. 17:07
 1/4 anonim ***** válasza:
ha kiskorú vagy akkor nincs ilyen indok, ha elmúltál 18 akkor jogilag oda mész, ahova akarsz. Te felelsz a tetteidért.
2016. aug. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Azt tudom mondani, főleg, ha kiskorúva vagy, hogy jobb, ha elmondod. Mi van, ha valami baj ér?

Egyébként én azt szoktam, hogy megmondom, hogy egy barátnőmhöz megyek, akit ismernek, közben meg másik barátaimhoz megyek (őket nem kedvelik). Ez csak egy-egy nap volt, több napot nem mertem volna.

Találkozz vele csak egy napot, menj el hozzá egy napra szerintem! Több nap biztos kiderül! Jövő héten suli, még addig akarsz elmenni? Ha koleszos vagy nagyon egyszerű a dolog.

2016. aug. 24. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Előbb-utóbb minden hazugságra fény derül, jobban jársz, ha igazat mondasz.
2016. aug. 24. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
mamádékhoz mész
2023. ápr. 14. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!