Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen címet adjak a könyvemnek?

Milyen címet adjak a könyvemnek?

Figyelt kérdés

A főszereplő két barátnő, akiket kiközösítenek a többiek, egy napon eltűnnek a világukból, és egy másikba érkeznek, a hely neve ahova megérkeznek, Aríciai birodalom. Az egyik lány, Kira a sötét részre kerül, Arina pedig a palotában hercegnő. Senki sem lepődik meg az érkezésükön, mivel mindig is ott voltak, csak a testben amiben Aríciában vannak másé volt. Egyik barátnő sem tudja hol van a másik.

Ez lenne a sztori(kb.), a vége nagy csattanó lenne(egy háború közöttük. Az első cím A pillangók halála lenne, de az mások szerint kicsit morbid, vagy depressziós lenne, Van ötletetek? És szerintetek milyen lenne a történet? (Persze hosszabban érdekesebb lesz.)



2016. aug. 25. 17:01
1 2
 1/13 anonim válasza:
Bocsanat en nem valoszinu hogy elolvasom, de ezzel ellenben erdekesnek talalom a tortenetet es egy egesz kerek tortenetet lehet belole alakitani, cimnek pedig: Arícia vagy haldokló barátság bár az eredeti cim is tetszik
2016. aug. 25. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Egy másik test

Lélekcsere

A palota árnyékában

2016. aug. 25. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Béla az elátkozott kastély.
2016. aug. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nem akarod elküldeni? Engem nagyon érdekelni kezdett,

De amúgy szerintem amit kitaláltál címnek az jó talán kicsit morbid de szerintem pont ezért figyelem felkeltő

2016. aug. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a válaszokat, azt hiszem Arícia lesz a címe. :)
2016. aug. 25. 19:22
 6/13 anonim ***** válasza:

A cím amire szükséged van:


Gyakori Kérdések


Vagy inkább Gyaríciai kérdések.

2016. aug. 25. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, egyébként szerintem, jobb ha magad találod ki, már ha írtál egy sztorit maradjon annyi kreativitás benned, hogy kitalálj neki valami címet.
2016. aug. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Tudom, de cím kitalálásban nem vagyok valami jó.
2016. aug. 25. 22:18
 9/13 anonim ***** válasza:
A szürke ötven árnyalata
2016. aug. 25. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Címnek:


Ellentétünk története (már ha a személyiségük is ellentétes, és így egymás ellen harcolnak, ez lehet jó.. áh hagyjuk XD)

Ketté szakadt egész(Ne nevess, nem tudok jó címeket.)


Jó nem fárasztalak, előttem lévők is mondták, találd ki magadnak, meg az Arícia is jó szóval.


Amúgy elküldenéd nekem is itt privátban majd, ha kész a story? Egész megtetszett.

2016. aug. 25. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!