Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Naruto fanok, ti hogy vagytok...

Naruto fanok, ti hogy vagytok evvel?

Figyelt kérdés
lassan a végéhez közeledik a (számomra) legjobb anime <3 én nélküle üres leszek ( így biztos , hogy újra nézem <3) nem mondom , hogy depis leszek nélküle vagy hogy nem heverem ki , de azért egy kb. 10 éves animéről beszélünk :P :( én nagyon szerettem <3 és izgatottan vártam a csütörtök délutánokat <3 ti hogy vagytok evvel? hiányozni fog nektek? ( naruto/anime utálók kíméljenek , köszönöm) :)

2016. aug. 26. 11:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát, még áltsulis voltam mikor elkezdték vetíteni anno az első szériát, gimis voltam mikor elkezdődött a Shippuuden, mondhatni ezen nőttem fel :D

Mondjuk aztán áttértem a mangára, ami pedig már vagy egy éve véget ért... és tény hogy volt bennem egy kis üresség utána.

De az is tény hogy nem is szabadott volna tovább húzni, már így is voltak megkérdőjelezhető dolgok a végén, amiket szerintem csak azért írtak bele hogy kicsit tovább húzzák, és meglegyen a kerek 700-as szám az utolsó fejezetre :P De azért aránylag konzisztens maradt a sztori, ez így volt jó.

2016. aug. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:

Megleszek asztmondták folytatják a Borutoval :/

De engem az a kérdés foglalkoztat, ha narutó meghal akkor kibe becsételik kuramát?

2016. aug. 26. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát kicsit szomorúvá tesz, de biztos újranézem. Meg úgy is folytatják gondolom a Boruto-val.

Az első részt is vagy 3x újranéztem már, a Shippuuden-t nemsokára fogom befejezni.

2016. aug. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
TatanagyigX engem annál fontosabb dolog érdekel. Ki öli meg? Mert ha az a Kawaki gyerek, én összegyűjtök annyi pénzt, elutazok Japánba, és személyesen beolvasok a "mangaka"-nak, hogy hogy lehet egy ilyen bohócot kitalálni...
2016. aug. 27. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!