Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Programozással való kérdésem,...

Programozással való kérdésem, tudásom szinte nulla?

Figyelt kérdés

Hát igazából én egy könyvből elkeztdem tanulni a htlm-et de visszakellett adnom, és annyit tudok, h egy táblázatot tudok programozni, és ennyi :(

Megszeretném tAnulni a python nyelvet... 13 éves lány vagyok.. Utánnaolvastam, de én egyáltalán nem vagyok ilyen zseni..

Olyan szavakat találtam pl szintaxis v mi, meg ilyesmik, én ezekről még sosem hallottam, nem is tudom h mit jelent.. Szüleim is szeretnék ah programozó lennék, és engem is érdekel, de nagyon félek, h nem tudom megtanulni, és elrontom az egészet... valami tanács?



2016. aug. 27. 13:47
 1/4 anonim ***** válasza:
google
2016. aug. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

a magyar nyelvnek is van szintaxisa szemantikája

elég, ha 10 év múlva profi leszel :)

2016. aug. 27. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

magyar mondatnak van szemantikája :D

ezeket nem baj, ha nem érted

2016. aug. 27. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A HTML leírónyelv, nem programozási nyelv. Különféle webes programokat el lehet vele helyezni az adott lapon, de maguk a programok nem HTML-ben íródtak (hanem mondjuk Javascript-ben, PHP-ban, stb.)

A Python jó nyelv egy kezdőnek, először töltsd le az IDE-t (IDE = fejlesztői felület, amin a programot írod).

[link]


Nos, ha ez megvolt, YouTube-on jó sok oktatóvideó van Pythonról. Ha jót akarsz magadnak, kezdj el rendesen megtanulni angolul, ugyanis egy komolyabb nyelvnél, magasabb szintekre nagyon nincsen oktatóanyag magyarul, angolul viszont bőven akad.

2016. aug. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!