Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy dohányboltba miért nem...

Egy dohányboltba miért nem engednek be egy 18 év alattit?

Figyelt kérdés
Ha csak cigit meg szeszes italt lehetne kapni érteném de úgy hogy lehet kapni újságot,rágót,üdítőt akkor miért ne mehetne be egy 18 év alatti? Ezeket a cuccokat egy 11 éves gyerek megveszi magának a tescoban és akk nem értem miért ne mehetne be egy kamasz. és igen 18 év alatt vagyok nem dohányzom nem is áll szándékomban kipróbálni csak olvastam mi a kínálata egy dohány boltnak és azt is hogy nem mehetnek be 18 év alatt és ezt nem értem ha van ilyen kínálat miért ne mehetne be
2016. aug. 27. 18:20
 1/3 anonim ***** válasza:
"Mert meglátja a szeszes italokat meg a cigarettát." Legalábbis erre vonatkozott egy eladó felénk. Csakhogy otthon ugyanúgy meglátja anyuci/apuci kezében a cigit is, de ha gondolod kérdezd meg az eladót, kíváncsi leszek tud-e rá válaszolni :P
2016. aug. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Sexshopba se mehetsz annak ellenére, hogy van kukilufi :)
2016. szept. 15. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne az eladót kérdezzétek meg, hanem a Kormányt! Ők hozták a rendeletet, az EU-ra hivatkozva! Holott sehol nincs ilyen előírás, csak annyi, hogy 18 éven alulit nem szolgálhatnak ki!
2016. szept. 15. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!