Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lol? Azt tudom, hogy 100...

Lol? Azt tudom, hogy 100 Lp-nél vannak a promo meccsek amiből minimum 3-at kell nyerned, hogy tovább juss.

Figyelt kérdés
És azt is ,hogy ha 0Lp-d van és loseolsz akkor ledob.De hogy Lolban hogy vannak a rankok, mert cs:go-n nagyobb a silver 2 a silver1-nél. Én jelenleg Silver 4-vagyok, tehát ha ledob akkor én most silver 5, vagy silver 4 leszek? És silver 1 től jön a gold 1, vagy silver 5-től?

2016. aug. 28. 00:45
 1/7 A kérdező kommentje:
Promo-nál minimum 2-t bocsi ;)
2016. aug. 28. 00:47
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is nem feltétlen dob le egyből, ha 0 lp-n vesztesz, ez változó, de általában olyan 2-3 meccset kell, hogy veszíts egyhuzamban. A rankok meg 5-től mennek felfelé, tehát ha S4-ből visszaesel akkor kerülsz S4-be. És S1 után jön a Gold.
2016. aug. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
S4-ből ha visszaesel S5-be kerülsz, bocs :D
2016. aug. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem 86lp-m volt lv4-es hősismereti Lux-al,és a következő ranked winen megkaptam pont negyedszer rà az "S" t.Erre kiìrta a rendszer, hogy jóvàìrtunk neked egy győzelmet,és ment is a zöld pipa,első meccsre.Csak azt nem tudom ez az "S" miatt volt,vagy már eleve ez az első meccsnek számìtott e 86lp-nél?
2016. aug. 28. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
4-es ehhez a hősismeretnek meg az S-nek nincs köze, ez olyankor van, hogyha win-streaked van, tehát már egy idelye stabilan nyersz. Van ugye az mmr, ami, hogy pontosan hogy működik az titkos, de lehet tudni, hogy ez alapján megy a fel-le csúszkálás, ha sokat nyersz egyhuzamban, akkor egyre több pontot kapsz, meg akár kapásból megkapod az első win-t promóban. De ez fordítva is igaz, ha sokat vesztesz\lemegy az mmr-ed, akkor egyre több pontot vesztesz és akár egyből vissza is dob alacsonyabb ligába, ha 0 pontra kerülsz.
2016. aug. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
4-es vagyok.Köszi :)
2016. aug. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Akkor jól gondoltam :D Köszi a válaszokat.Megy a zöld. :D
2016. aug. 30. 00:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!