Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Cikiznek az osztályomban a...

Cikiznek az osztályomban a fogszabályzóm miatt. Valami ötlet, hogy mivel vágjak vissza?

Figyelt kérdés
valami jó kis beszólás kellene nekik...:)
2010. ápr. 20. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
simán szard le:D emiatt cikizni? pfff tiszta szánalmasak :D
2010. ápr. 20. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
szerintem is szánalmasak,de akkor is. már egy hónapja ez megy és különben is nem tudom miért zavarja ez őket...ezért szeretnék valamit beszólni nekik...
2010. ápr. 20. 23:56
 3/14 anonim ***** válasza:
hány évesek vagytok hanyadikosok? kik piszkálnak? sokan? nem tudom én se..nekem is több ismerősömnek van és sose piszkálják.semmi ciki nincs benne sőt valakinek jól áll.egyébként a spontán jött beszólás tud nagyot ütni mint a begyakorolt:) az olyan erőltetett
2010. ápr. 20. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
elsős gimis. és 1-2 beképzelt fiú szokott beszólni....
2010. ápr. 21. 00:00
 5/14 anonim ***** válasza:
nah velük aztán főleg ne:D egyébként lehet tetszik nekik.najó ebben a korban ez a piszkálódás már így nem jellemző de kitudja.de ilyen beképzelt p*csfejekkel ne foglalkozz. meg aztán ha beszólsz nekik lehet rosszabb lesz
2010. ápr. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Te meg olyan büdös vagy, hogy a görény sírva kérte a receptet
2010. ápr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:

Szia! :) Ajánlom figyelmedbe ezt az oldalt: [link] itt megnézheted, hogy többek között Tom Cruise-nak, Nicolas Cage-nek, Harry hercegnek, vagy Madonna lányának Lourdes-nak is van/volt fogszabályozója! Aki cikinek tartja a fogszabályozót az az ŐSKORBAN él, mondd meg nekik. Ha valakinek nincs fogszabályozója, annak 2 oka lehet:

1. Vagy tökéletes a fogsora (100-ból 1 embernek általában)

2. Vagy igénytelen

Kérdezd meg, hogy ők melyik csoportba tartoznak! Egyébként Freire Szilvia SZÉPSÉGKIRÁLYNŐNEK is volt fogszabályozója. Úgyhogy ultragáz, ha valaki cikiz mást, azért mert fogszabályozója van. Igényes vagy és menő, ők meg az őskorban ragadtak! :) Lehet, hogy a neandervölgyinek nem volt fogszabályozója, de azóta minden igényes, normális embernek van, ezt is mondhatod :)

2010. ápr. 21. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Csak lazán kész tények elé állítod: Manapság ez a menő, aranyapám! - és mész tovább :)
2010. ápr. 21. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Szard le őket, ha látják hogy nem foglalkozol vele akkor nem basztatnak.
2010. ápr. 21. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Nem is értem, ma szinte már teljesen láthatatlanok! Neked nem olyan van?

Egyébként minden a te hozzáállásodtól függ, ha téged ez nm érdekel, ők is lepattannak. Egyszer úgyis lekerül rólad, és a fogad is szép lesz! Nem?

2010. ápr. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!