Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem tudjatok, hogy mit jelent...

Nem tudjatok, hogy mit jelent veres horrort almodni vampirokkal? Nem is nezek v olvasok ilyesmit.

Figyelt kérdés
2010. ápr. 21. 08:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Ideje elkezdeni!

A mélyben szunnyadió vágyaidnak már nem tudsz ellent mondami...

2010. ápr. 21. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tanulj meg írni !!!XD sztem azért van mert sokat hallasz róla általába az agyad a tudtodon kívül is tevékenykedik! meg mamár mindeki erről beszél h Twilight meg egyebek. Szóval ne parázz nem vagy vámpír. remélem használt az infó!
2010. ápr. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

lehet, hogy csak én tépm a hajam miatta de legem van, hogy a vámpírokat mindenki a twilight-tal azonosítja!!!

Álmaidban a félelmeid vagy a nap események agyadnak sajátos feldolgozása jelenik meg. Nézz utána álmoskönyvben. HA visszatérő álom lesz, akkor kezdj csak el aggódni. A visszatérő álmok valamilyen gyerekkori traumára vagy egy ismétlődő rossz döntésre utalhatnak.

2010. máj. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
am a vámpír önmagában azt jelenti hogy vmilyen közeli ismerősöd ki akar használni ("kiszipolyozni")
2010. júl. 18. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

jahm én is totál kiakadok rajta: Vámpír=Twilight---

miért? hm...

am meg barátom egy álom csak egy álom

túl babonás vagy..

2010. júl. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!