Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Anime függők? ( elnézést a...

Anime függők? ( elnézést a kifejezésért ) Többi lent

Figyelt kérdés
ti hogyan tudtok leszokni az anime nézéséről? Mert idén, nyáron fedeztem föl ezt a műfajt és nagyon megtetszett és alig tudom letenni miatt a számítógépet . És félek hogy ez majd a tanulmányi eredményei kárára megy! Ti hogy csináljátok hogy tanulás helyett, nem animét akartok nézni hanem tudtok koncentrálni a tanulásra??

2016. aug. 28. 22:06
 1/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hogy kolis vagyok 😭 és ott még a wifi se jó
2016. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én nézem, mikor jól esik :D úgy is észreveszem, ha sokat néztem már, aztán tanulok :) nekem mindig a tanulás az első
2016. aug. 28. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a tanulás az első. Van egy célom, amit el akarok érni, és ezért tanulok, animét pedig mindig tanulás után nézek. Volt olyan hetem suliidőben, amikor hétköznap egy részt se láttam, mert minden nap estig tanultam.

Ha nem akarod, hogy a tanulmányi eredményeid kárára menjen, akkor nem fog. Ez csak rajtad múlik. Ha nem megy, érdemes napirendet is csinálni.

Szerintem ha elég elhivatott vagy valamivel kapcsolatban, akkor azért képes vagy kisebb-nagyobb áldozatokat hozni:)

Úgyhogy szerintem ha romlanának a jegyeid, az nem az animék miatt lenne, hanem azért, mert nem voltál elég kitartó a tanulással kapcsolatban, tehát ígyis, úgyis megtörténne.

Ez tényleg csak rajtad áll. Suliidőben végig 10-15-20 szezonos animét néztem, de be tudtam osztani az időmet, és ez sose ment a tanulás kárára, sőt, ez volt a "jutalmam", ha végeztem:D


18/L

2016. aug. 29. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez csak te rajtad múlik, hogyan osztod be az idődet.

Amúgy ugyanez igaz a játék, net és filmfüggőkre is, nincs különbség hogy most animefüggő valaki.

Jó módszer? Jobb jegyért, házi megcsinálása után nézhetsz animét. Ha egyedül nem megy, kérd még az egyik ismerősöd, hogy segítsen ebben (ha van erre lehetőséged). Esetleg csinálhatsz cosplayt, tervezd meg elméletben, utána nekivághatsz megvalósítani - fogd fel ezt, mint egy projektet.

2016. aug. 29. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Nézzél vmi lehangoló animét ami elveszi a kedvedet, vagy olyat ami nem tetszik :DD akkor elmegy a kedved garantáltan...


Énis mikor kinéztem a School Days-t akkor egy hónapig nem bírtam animét nézni, a végén az a csattanó az lesokkolt :O

2016. aug. 29. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen Köszönöm a tanácsokat !!!
2016. aug. 29. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!