Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szisztok! 34 hetes kismama...

Szisztok! 34 hetes kismama vagyok és 2 napja pisilés után elnézést a kifejezésért de ilyen kocsonyás átlátszó nyúlos folyás van a papiron. Nem sok de van rajta. Ez mi lehet?

Figyelt kérdés
2015. dec. 29. 16:05
 1/7 anonim ***** válasza:
nyákdugó...
2015. dec. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem sok van rajta. Az már az lehet? Már bocsi hogy kérdezösködök.
2015. dec. 29. 16:44
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem mindig egy darabban távozik. Lehet így folyamatosan is és akkor egyszerre nem is látsz nagyobb mennyiséget. Viszont 34 hetesen jobb, ha elmész az orvoshoz vele, korai lenne még szülni. Baj nem lenne akkor sem de ha lehetne húzni valahogy, akkor jobb lenne.
2015. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nekem mondjuk ilyen van most is (terhesség alatt mindent kitenyésztettek, de semmi bajom nincs a gombán kívül, amit nem tudunk kiirtani), tehát nekem csak úgy van ilyen folyásom. Nem biztos, hogy nyákdugót jelenti nálad is.


Menj el dokihoz és kérj egy vizelettesztet a háziorvostól vagy a dokitól (laborban), az egy nap alatt megvan, kiderül, hogy fertőzés okozza-e.


29hkm

2015. dec. 29. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is volt ilyesmi par napig a 34-36. het kornyeken. valoszinu a nyakdugo resze. de nem a 41+3. napon kijott egy 20 ft meretu darabka...szoval nem kell aggodni még tobb het lehet mire elmegy a dugo de az is lehet h darabokban megy el es eszre sem veszed es még ha el is menne akkor sem jelenti a szules kozeledtet.
2015. dec. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem és köszönöm!
2015. dec. 29. 21:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen folyásom. Nem nyákdugó volt. Inkább akkor jelentkezett amikor menzeszelnem kellett volna, azokban az időkben jobban megnőtt a folyásom
2015. dec. 29. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!