Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tehetek valami azellen, ha...

EriGushiken kérdése:

Tehetek valami azellen, ha valaki/k megakarnak verni?

Figyelt kérdés
Mivel problémáim vannak a barátom szüleivel, a barátomtól tudom, hogy lefizetett embereket az Anya, hogy engem és Apámat is megverjék. Mindezt azért mert a fia engem szeret és velem akar lenni, de szülei mindent megtesznek azellen, hogy szétszedjenek minket. Ezért elakarja töretni kezem lábam, hogy megtanuljam mit szabad és mit nem. Mit tehetek ez ellen? Éljen rettegésben a napjaimat, egy gonosz ember miatt? Milyen jogon bántalmaztatná az én családomat?

2016. aug. 28. 22:48
 1/5 anonim ***** válasza:
Rendőrség?
2016. aug. 28. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom segitenének-e, hiszen nincs rá bizonyitékom. Azt sem tudom kik akarnának megverni. Csak azt tudom, hogy megakarnak veretni. Nem hiszem, hogy ez elég lenne.
2016. aug. 28. 23:49
 3/5 anonim ***** válasza:
Akk szerezz te is bandát:és legyenek nálatok a következők:kés,gázspray,airsoft pisztoly ja és ha apád el tudja kettőtöknek intézni akk szerezzetek 2 viperát
2016. aug. 29. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sajnos, nincsenek ilyen ismerőseim. Sosem voltak. Anyagilag sem állunk olyan jól. Éppen ezért érzem úgy, hogy kivagyok szolgáltatva ennek a helyzetnek.
2016. aug. 29. 00:18
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy vascső, vagy konyhakès is jó, vagy vasvilla.

Fèlre eső helyekre ne menj.

Ha betámadnak, és úgy adódik akkor vègső esetben az ölèstől se riadj meg!

2016. aug. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!