Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen veszélyes munkák...

Milyen veszélyes munkák vannak, ahhol leginkább jó gondolkodásra, döntéshozatalra van szükség?

Figyelt kérdés

18/f vagyok. Idén fogok érettségizni. Sajnos tűzszerésznek nem mehetek, a szemem nagyon rossz, a jobb -4,75, a bal -4. Amióta az eszemet tudom tűzszerész szeretnék lenni, és nagyon nagy érvágás volt mikor megtudtam hogy a látásom miatt nem lehetek. Milyen ehhez hasonló szakmák vannak amik veszéllyel járnak?


Ui:

-Csak veszélyben érzem jól magam, nem tudnék elképzelni egy nyugodt munkát. Kiskorom óta imádom ezt. Snowboardozok 10 éve, volt már sok balesetem, de nem hordok fejvédőt, nekem ez adja meg azt a jó érzést. És minden mással így vagyok, ha nincs valamiben izgalom, veszély, akkor unalmasnak találom. Tudom ez rossz tulajdonság, de ez ellen nem tudok tenni



2016. aug. 29. 00:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Tűzoltó, hegyimentő, ejtőernyős, búvár...
2016. aug. 29. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Ha minden kötél szakad, és ennyire adrenalin dús életet akarsz, akkor menj ki a francia idegenlégióba.
2016. aug. 29. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!