Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van Magyarországon, illetve...

Van Magyarországon, illetve esetleg Budapest és környékén paleontológia, (őslénykutató) tagozatos gimnázium, és ha igen hol?

Figyelt kérdés

Paleontológia szakot akarok tanulni, de interneten sehol sem találok olyan iskolát ahol bármi ilyesmit is említenek. Valaki le tudná írni, hogy ha van is ilyen akkor hol? Nem tudom, hogy csak én keresek rá rosszul de, ha van valamilyen térkép, vagy hasonló esetleg weboldal ahol az iskolákat felsorolják akár bizonyos tagozat, akármilyen szempint szerint, akkor azt is jó.



Válaszokat előre is köszönöm!



2016. aug. 29. 17:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha jól sejtem ez egyetemi szak, nem középiskolai. Egyelőre menj biológia szakra és majd egyetemen elmehetsz ilyen irányba!
2016. aug. 29. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igaza van az előző válasz adónak. Én is biosz-kémiára megyek. Őstannal kapcsolatos tárgyak csak egyetemen vannak. Én is paleontológiára megyek majd. PACSI😜✋
2016. aug. 31. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Először is konkrétan paleontológiára szakosodni földtudomány szakon lehet.

Habár a biológia sem kizárható, hogy valahogyan betársul.

2016. szept. 3. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!