Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Új lakcímkártyát igényeltem...

Új lakcímkártyát igényeltem mert a páromhoz költöztem, édesanyám ezek után hogy kapja majd a lakásfenntartási támogatást?

Figyelt kérdés

Jogosultak vagyunk lakásfenntartási támogatásra, amely a lakásban lakók személyek száma alapján határozza meg az összeget.

Én egy éve egy másik városban tanulok, papíron még édesanyámmal éltem, most váltottam ki az új lakcímkártyám mely kártyán állandó. Édesanyám így jogosult lesz még a támogatásra, valamint így csak egy főre fog az szólni?

Ha visszajelentkezem édesanyámhoz,állandóra, és ideiglenesnek beállítom annak a lakásnak a címét amelyben most tartózkodom ismételten két főre szól majd a támogatás?



2016. aug. 29. 18:21
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!