Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok suliba menni mit...

Nem akarok suliba menni mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 13:19
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
88%
Maradj otthon.
2016. aug. 31. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Mármint egyáltalán nem akarsz visszamenni?

És miért nem?A tanulással van bajod, vagy az emberekkel?

Abbahagyhatod a sulit, mondjuk attól függ hány éves vagy, mert azt hiszem 16 éves kor felett már nem vagy tanköteles, de erre azért nem tenném a fejem.

Sok legális dolgot nem tehetsz ellene, max. magántanuló leszel, ha azt megoldásnak látod. :)

2016. aug. 31. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
A tanulással nincs semmi problémám ötös vagyok mindenből :) De szeretem az osztálytársaimat,és ezért nem akarok magántanuló lenni...
2016. aug. 31. 17:28
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ezek szerint okos vagy, és a beilleszkedéssel sincs bajod.

Hogyhogy nem akarsz suliba menni? :O :D

2016. szept. 1. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Azért mert rettentően utálom a matekot :D
2016. szept. 1. 17:23
 6/16 anonim ***** válasza:
77%
Tehát egyetlen tantárgy miatt... Ilyenkor dobom el az agyam. Mást utálják, mind a tanárok, mind a diákok. Lehetne sokkal rosszabb is, de te egyetlen tantárgy miatt sírsz. Nőj már fel!
2016. szept. 2. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Normális válaszokat szeretnék kapni nem olyanokat hogy nőlj már fel!!!!!
2016. szept. 3. 08:26
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

Miért utálod?

Ha nehezen megy, és úgy gondolod hogy a jövőd során nem lesz rá szükséged, szerintem felmentetheted magad, de ez csak akkor működik, ha tényleg rossz vagy belőle.

Persze én nem akarlak arra bíztatni, hogy ne tanulj. :)

2016. szept. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Hát...én azért utálom mert nem akarok tanulni! Egyszerűen elegem van a tanulásból!Már 5 éve ezt hallgatom hogy pakolj be,írd meg a házi feladatodat stb...Ja és nem is az hogy én lusta vagyok,kifejezetten SZERETTEM tanulni másodikba és harmadikba.Mert hát akkor könnyebb volt ez az egész most már sok a tanulnivaló a felmérő és hát egyre nehezebb a dolgom.
2017. aug. 24. 10:08
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
Hanyadikos leszel?
2017. aug. 24. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!