Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nem akarok suliba menni mit...

Nem akarok suliba menni mit tegyek?

Figyelt kérdés

2016. aug. 31. 13:19
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
5
2017. aug. 24. 14:34
 12/16 A kérdező kommentje:
valaki normalis valaszt?nem akarok iskolaba menni erre kertem valaszokat ERTELMES VALASZOKAT!
2017. szept. 2. 15:09
 13/16 anonim válasza:
100%
Attol nem lesz jobb hogy ha kiirod gyakorira hogy nem akarsz matekot tanulni szerintem igaza volt az egyik valaszadonak aki azt mondta hogy nolj mar fel. Otodikes leszel es mar sok a dolgod? Elhiszem hogy nehez es most bejon egy csomo uj tantargy tori, majd fizika, kemia, biosz, foldrajz de ezekkel meg kell birkoznod nem szabad feladni es hidd el a matekot sem olyan nehez megtanulni. Gyakorold probalj meg segitseget kerni a szuleidtol osztalytarsaidtol ha egyedul nem megy hatha jobb leszel belole es egy kis kitartassal el fogod erni amit akarsz. :)
2017. szept. 3. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Azt, hogy egy napra, max hétre ne menj, könnyű megoldani, betegnek tetteted magad. Persze ésszel, valami különösebben ártalmatlan, de nem túl ellenőrizhető dolgot kell kitalálni.


Hosszabb távra... Az a baj, amíg nem vagy 16, ez nem túl megoldható. De hidd el, van, aki megért! Bár nekem közre játszott, hogy utáltak a tanárok, az osztálytársak, én meg tanulni, de nagyon. Viszont hatodikban sokalltam be (jóval idősebb vagyok, és ebben egyetértek az akkori önmagammal). Végig kell szenvedni, nincs más...

2017. okt. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
88%
Matek mindig lesz és suliba meg kötelező menni, úgyhogy ennyi ! Irány az a szar suli ! ÉS NŐJ MÁR FEL ÉSZLÉNY !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2017. okt. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 csatrad ***** válasza:
76%

ha csak a tanulassal es a rendszabajokkal van a gondod akkor csak ne fodlalkozz semmivel.

hasznald a NEM szot. nagyon eros szo es a suliban semmit nem tehetnek veled, max raduszitjak a szuleidet. a szuleid viszont szinte barmit tehetnek veled, szoval oket nyaggasd mert amig oket nem gyozod meg addig sajna rabszolga maradsz 16+ig.

2017. nov. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!