Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Van egy régi facebook oldalam,...

Van egy régi facebook oldalam, de nem tudok belépni mivel elfelejtettem az emailcímemet és a jelszót is. Hogyan törölhetem ezt az oldalt?

Figyelt kérdés

2016. szept. 2. 10:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Belépés nélkül természetesen nem törölhetsz semmilyen tartalmat, mert akkor bárki másé is törölhető lenne bárki által.

Amíg nem szerzed vissza a hozzáférést, addig nem fogsz tudni semmit csinálni. Vannak megelőző megoldások erre, utólag már nem sok mindent lehet tenni ha semmi nem került sehol feljegyzése, megjegyzésre, mentésre.

2016. szept. 2. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2 napja volt teljesen hasonló kérdés.
2016. szept. 2. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 2*Sü ***** válasza:

A probléma: Ha sem az email címet nem tudod, sem a jelszót, akkor hogyan tudnád bizonyítani, hogy az oldalt egyáltalán te hoztad létre? Ha a jelszót nem tudnád, akkor a jelszót el lehetne küldeni a létező, ismert email címre, és a probléma megoldódna. Ha az email címet nem tudnád, az kissé macerásabb, mivel a Facebooknak nincs supportja, de legalább lenne egy olyan adatod, amit tudsz, és amit csak az oldal létrehozója ismerhet. De ha egyiket sem tudod, mi bizonyíthatnád, hogy az oldalt te, és mondjuk nem én hoztam létre? Nincs olyan adat, amit ne tudhatna meg bárki, hiszen nyilvános (pl. hogy mikor íródott az első bejegyzés, stb…).


Kicsit olyan ez, mintha lenne egy láda, aminek elvesztetted volna a kulcsát. Nehéz bizonyítani, hogy a láda tartalma a tied. A ládát elvileg ki lehetne feszíteni, a tartalmáról csak te tudnál, így ilyen szempontból rossz hasonlat, de itt egy olyan ládáról van szó, ami üvegből van, mindenki ismeri a tartalmát. Ha nincs kulcsod, nem igazán tudod mivel igazolni, hogy a láda a tied volt.

2016. szept. 2. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden hónapban van valaki, aki így akarja feltörni a haragosa profilját... vagy a citromon, vagy a frászbúkon.
2016. szept. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!