Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Pesti élet appjai?

Pesti élet appjai?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most fogok felkerülni Budapestre egyetemre mesterképzésre és azt szeretném megkérdezni, hogy milyen olyan appokat ismertek, amik megkönnyítik a pesti életet? Leginkább közlekedés érdekelne, de lehet szórakozás, meg más jellegű is. Teljesen noobnak érzrm magam, de kisvárosban nőttem fel és az alapképzést is "vidéken" végeztem el. A válaszokat előre is köszi 😁

2016. szept. 2. 11:32
 1/2 anonim ***** válasza:

Közlekedés: BKK Futár

Kajáldák, szórakozóhelyek, stb.: welovebudapest.com


Buliajánló appból minden hónapban feltűnik egy új, de egyik se fut be igazán... úgyis oda fogtok menni, amit a helyben ismerős évfolyamtársaid ismernek/szeretnek szvsz.

2016. szept. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja esetleg ezt olvasd el. Turistáknak készült (szóval a magyar verzió létét nem igazán értem), de van benne pár hasznos info ami jól jöhet: [link]
2016. szept. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!