Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan működik a vatera?

Nevada453 kérdése:

Hogyan működik a vatera?

Figyelt kérdés

Valaki elmagyarázná,hogyan működik,vagy csak egyszerűen felteszem amit el akarok adni és kész? Láttam olyat is,hogy licitálás volt adott dologra? Vagy ha venni szeretnék valamit az csak akkor érvényes?

Hálás lennék érte.



2016. szept. 2. 18:13
 1/3 anonim ***** válasza:

[link]


Ide már leírták nagyon szépen és részletesen. Nem várhatod el, hogy ugyanezt leírjuk neked.

2016. szept. 2. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Eladni ne akarj a vaterán!

Lehúzós, átverős cég, már a termék indítása is pénzbe kerül, aztán ha olyanra állítod be, hogy újra indítsa automatikusan a licitet, akkor minden újra indításnál fizetni kell, természetesen ez a dolog jó apró betűkkel van leírva a több 10 oldalas vatera szabályzatban. Én is meglepődtem amikor 60 terméket feltöltöttem újra indítással, és pár hét múlva 2700 forintos számlát küldött a vatera úgy hogy eladtam KB 4 terméket 1000 forintért. Szóval ha 1000 forint eladott termékre 2700 forintot akarsz fizetni a vaterának, akkor ajánlom a vaterát!!!!!!!!!

Teljesem megéri vaterázni.

Ja és neten olvastam nem egy történetet, hogy pár száz forint tartozásért is végrehajtót küld rád a vatera, és így 300 forintos tartozásból lesz mondjuk 6000 forint. És ezek nem rémtörténetek mert személyes ismerősöm is járt így.

2016. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönőm Pécsivagyok nevű felhasználó válaszod,ilyen rövid tömör hasznos választ vártam,még egyszer nagyon köszönöm!
2016. szept. 3. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!