Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Segítesz kiszámolni a pontjaim...

Segítesz kiszámolni a pontjaimat? Lécci.

Figyelt kérdés

Sziasztok:)

Segítene vki nekem kiszámolni a felvételi pontszámomat?:)

Próbáltam a kalkulátorosat, de nem vagyok benne biztos h mindent jól kitöltöttem-e...:)

Azért szeretném kikérni mástól is, hogy jól számoltam-e:)

Szóval az eredményeim:

utolsó év előtti (11 év vége)eredmények:

magyar irodalom:4

magyar nyelvtan:4

történelem:4

idegen nyelv:3

matek:2

biológia:3

utolsó évi eredmények:

m. irodalom:3

m. nyelvtan:4

töri: 3

idegen nyelv:3

matek:2

biológia:4

az érettségi eredmények pedig:

magyar nyelv és irodalom: 65 %

matek: 28%

töri: 48%

idegen nyelv: 49%

biológia: 60%

nem tudom mennyire számít bele, de plusz van még ECDL bizim is:)

még annyit szeretnék kérdezni, hogy az év végi eredményeknél a magyar, töri, matek mellett bármi választható tantárgyként, vagy csak az amiből érettségiztem?:)

tudom, hogy nem a legjobb eredmények ezek...főleg a matek:$ de nagyon örülnék neki ha vki kiszámolná nekem, mert biztos akarok lenni a pontjaimban:)

és még annyi kérdésem lenne, h tudom h most lekéstem a jelentkezésről, de később még van lehetőségem jelentkezni a szeptemberi képzésekre?vagy az már csak költségtérítéses?:)

elnézést a sok kérdés miatt, de nem igazán tudok ezzel kapcs.-ban segítséget kérni:)

köszönöm:)


2010. ápr. 21. 19:16
 1/4 A kérdező kommentje:
am...elég gyengék az eredményeim:$ lehet h fel se vennének sehova:(
2010. ápr. 21. 19:18
 2/4 anonim ***** válasza:
50%

199 pontod van. Ennyivel sehova sem vehetnek fel.

Biológiát választanod totálisan hülyeség választott tárgynak az évvégi eredményben, lehet akár a testnevelés is, ha abból jobb jegyet kaptál, vagy ének vagy bármi.

Így akár 205 pontod is lehet, ami már a minimumszint felett van.

Személyes tanácsom viszont az, hogy ilyen eredménnyel ne menj egyetemre, mert ha be is jutsz valahova, és el is végzed, akkor is, használhatatlan diplomát kaphatsz csak.

2010. ápr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
bocs: lehet 201 pontod van, csak annyira rendszertelenül írtad be az eredményeidet, hogy szenvedés volt kiolvasni őket.
2010. ápr. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

jajj bocsánat, hogy kiolvashatatlanul írtam:$

köszönöm h ennek ellenére kiszámoltad nekem:)

igazad lehet...gondoltam amúgy, hogy nem sok esélyem van h felvegyenek, ha mégis, akkor nehéz lenne:(

és köszi a jótanácsot is:)

köszönöm a segíteséget:)

2010. ápr. 21. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!