Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek neki a mangának?

Hogyan kezdjek neki a mangának?

Figyelt kérdés
Mangát szeretnék rajzolni,de nem tudom mivel kezdjem.Rajzolni tudok de ettől még jobban megakarok tanulni,pld a karaktereket minden irányból és részletesen.Mivel kell kezdeni a mangát?Történetet írni meg ilyesmire gondolok,és magyarul is lehet nem?Talán ha lehetséges még boltokba is kiadnák?15/f bocsi a helyesírási hibák miat.

2016. szept. 3. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Én segíthetek neked.

Add meg az e-mail címed, és kapcsolatba lépek veled azon keresztül ;)Az úgy könnyebb.

2016. szept. 3. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Az jó lenne elküldtem privátba :)
2016. szept. 4. 10:22
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A vizuális részén gyakorlással lehet javítani leginkább. Rajzold le a szereplőidet hétköznapi ruhában, munkaruhában, hálóruhában, bocijelmezben, sétálva, futva, alulról, felülről, közelről, távolról, kézen állva, ugrás közben, ülve, fejen állva, boldogan, dühösen, unottan szomorúan, meglepve, ahogy csak tudod, ha nem tudod, keress referenciát és gyakorolj. Történetileg eldöntheted, hogy előre meglesz-e a befejezés vagy majd alakul idővel a történet, én azt ajánlom, hogy előbb építsd fel a világot a saját szabályrendszereivel, dönts el, hogy melyik szereplődnek mik a céljai, nagyjából vázold fel, mi fog történni, aztán alakítgass rajta sokat, nagyon sokat, amíg úgy nem érzed, hogy tökéletes és minden stimmel. Bolti kiadással meg ne igazán számolj még, esetleg írj rá kiadókra egy gyors történeti összefoglalóval, hogy érdekli-e őket, de mivel haldoklik a magyar képregénykultúra (eddig se nagyon volt), nem tanácsolom, hogy erre építs. Ettől persze online még publikálhatod, azt csinálják nagyon sokan, aztán néhányat ki is adnak kötetben.
2016. szept. 4. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hm értem :) köszi a válaszodat :)Szerintem pár honap gyakorlás kelleni fog meg minden,de én szeretek rajzolni :)megy a zöld kéz
2016. szept. 4. 11:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!