Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a lányok...

Miért van az, hogy a lányok cukinak/aranyosnak/szépnek találnak, de a fiúk nem?!

Figyelt kérdés
Mármint nem értem, hogy a lányok miért mondják ezt, mert én nagyon nem így látom,nem mondom,hogy nem esik jól,sőt, de ha tényleg az is lennék akkor a fiúk miért nem találnak annak? Néhányuk hangoztatta is kifejezetten csúnya vagyok, a többi csak hallgatott amikor rólam volt szó. 15/L
2016. szept. 4. 02:11
 1/4 A kérdező kommentje:
Én csak a logikán vagyok fenn akadva, akárhova megyek 1x legalább megkapom a cuki jelzőt valakitől, de a fiúk elkerülnek, és inkább a nagymellű szőke csajszira nyomulnak rá....inkább úgy fogalmaznék, hogyha nem muszáj nem beszélnek velem. Ha nem is szerelem téren, hanem barátilag is de én bírom a fiúk társaságát, viccesek, jófejek, jól el lehet velük hülyülni, de amint mondtam ha nem muszáj nem beszélnek velem...és nem értem miért.
2016. szept. 4. 02:33
 2/4 anonim ***** válasza:
51%
Ha küldesz képet akkor tudni fogok válaszolni, de így vakon nem tudni hogyan nézel ki, milyen a kisugárzásod. Küldj egy képet privátban és őszintén le fogom írni a véleményemet. (Persze ha negatív akkor is kíméletesen). 16/F :)
2016. szept. 4. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Igen tisztába vagyok azzal, hogy így vakon nem igazán tudtok segíteni, de ugye megérted ha nem igazán szeretnék képet küldeni.
2016. szept. 4. 07:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Megértem, de nem kell semmit sem szégyelned. Félned meg főleg nem kell főleg tőlem. Én csak segíteni szeretnék. Esetleg ismerkedni. :)
2016. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!