Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megérte rohanni a melóba? A...

Megérte rohanni a melóba? A kocsiban még ott a gyerekülés!

Figyelt kérdés

[link]


A hátsó ülést beterítette a sofőr agyveleje...


Megérte szerintetek?



2016. szept. 5. 10:33
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
68%
És MIBÖL gondolod, hogy a személyautó vezetöje "munkába rohant" és nem a teherautó elözött szabálytalanul?
2016. szept. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam én is írni. hogy miből gondolod, hogy nem a kamion sofőrje volt túlhajszolva és bóbiskolt be a volánnál?
2016. szept. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim válasza:
56%
Első kettő: én azért nem hiszem, hogy a sóderszállító előzött, mert ő már munkában volt valószínűleg (hacsak nem azt használja a mindennapokra), és vizes úton egy több tonnás teherautóval előzni elég necces, egy, kettő, ő az árok szélén áll, valószínűleg belecsapódott a kocsi és csak simán legurult az árokba; ha ő előzött volna akkor elkapja a kormányt és a súlyából adódó lendület miatt felborult volna. Tehát a nyakamat nem tenném guillotin alá, de közel biztos vagyok benne, hogy a z opeles előzött.
2016. szept. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 A kérdező kommentje:

Hajnalba, hová megy 100 emberből 90?

Melóba..

2016. szept. 5. 11:12
 5/45 anonim ***** válasza:
Shit happens. Egy a milliárdhoz az esély, hogy megtörténik.
2016. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:

3-as, én nem mondtam, hogy előzött a teherautó sofőrje. Az én verziómban, amit csak félig írtam le, mert siettem, hogy elbóbiskolt és áttért az út másik oldalára... a balesetek igen nagy részében a vétlen autós a nagyobb kárt szenvedő - mivel nem tud felkészülni a katasztrófára.


De tulajdonképpen mindegy is, kinek van igaza, kinek nincs, mivel az esetről nincs több infónk, így csak találgatások folyhatnak.

Mindenesetre egy halottról tények ismerete nélkül így ítélkezni... no komment. Nem tudom, kérdező, mi volt a szándékod a kérdéssel... figyelemfelhívás?


Mindenesetre valami közlekedési gubanc is lehet ott (beláthatatlan útszakasz stb.), mert több ilyen jellegű baleset is történt a környéken.


[link]

[link]

2016. szept. 5. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 A kérdező kommentje:

# 5


Ez a gyereket nem vigasztalja...

2016. szept. 5. 11:33
 8/45 anonim ***** válasza:
95%
Ez a retardált kérdés sem vigasztalja valószínűleg.
2016. szept. 5. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 A kérdező kommentje:

Akinek a kérdéssel van gondja, az nézzen magába, ahelyett, hogy tiltakozik olyan dolgok felett amire már nincs ráhatása!

De számítani lehetne előre rá.

2016. szept. 5. 12:38
 10/45 A kérdező kommentje:

Ezek a sofőrök nem 50 nel mentek.

EGYIK SEM!


De ha nektek az a szám dönti el az életeteket, ami egy vacak fémtáblára van írva piros karikában, hát akkor Gratulálok!


Amikor beültök a kocsitokba, mérjétek fel, az hány kiló, meg ti hány kilók vagytok, és hogy mit bír ki a szervezetetek, meg mit bír ki a kocsi amibe beültök.

2016. szept. 5. 12:41
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!