Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Megérte rohanni a melóba? A...

Megérte rohanni a melóba? A kocsiban még ott a gyerekülés!

Figyelt kérdés

[link]


A hátsó ülést beterítette a sofőr agyveleje...


Megérte szerintetek?



2016. szept. 5. 10:33
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
100%
Köszönjük Utólag-Okos Kapitány.
2016. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 A kérdező kommentje:
Meg ne lássam mégegyszer!!!!
2016. szept. 5. 12:52
 13/45 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%

"Ezek a sofőrök nem 50 nel mentek. "


Megpakolt teherautó 80-nal le tudja így amortizálni a 15 éves Zafirát, ami 70-nel ment vele szembe. Ráadásul nem pont frontális, hanem a "sarkát" érte a Zafirának az ütés, és köztudott, hogy az ilyen törésteszteken a mai autók is elég rosszul teljesítenek (a csillagok osztásánál nincs is ilyen teszt).

Gondolom nem vagy rendőr, nem helyszíneltél még soha, valószinűleg kinetikai mozgással foglalkozó fizikus sem vagy. Kétlem, hogy tudnád, hogy melyik jármű mennyivel ment. Eső is volt, bármelyik megcsúszhatott. Kissé nyomvájúsnak tűnik az út, simán fel is úszhatott 50-nel is a Zafira (a teherautó nem nagyon, főleg ha meg volt pakolva). Szóval szerintem ne mondj véleményt, ha nem tudod pontosan mi történt. Vagy te voltál valamelyik fél?

Azt ugye tudod, hogy nem mindegy, hogy az okos hülyéskedik, vagy a hülye okoskodik?

2016. szept. 5. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 A kérdező kommentje:

Nem vagyok sem rendőr, sem fizikus, bár értek a fizikához valamennyire, viszont volt már balesetem 50 nel!


Daihatsu Vs BMW X5.


Nem én voltam a hibás szerencsére, de a kis fostalicska daihatsum közel nem így nézett ki, és én is épkézláb száltam ki a kocsiból, meg a BMW-s nő is.

Az is frontális volt, és a bal oldalt érte.

Én 50 nel mentem a nő kb 40 nel jöhetett.

2016. szept. 5. 14:09
 15/45 anonim ***** válasza:
100%

Ha biztosra akarsz menni, 15-nél gyorsabban ne menj, mert már egy 30al frontális ütközés is fáj, ha nincs szerencséd. Ez ilyen, mindig benne van a pakliban.


És nem tudom nem megjegyezni, hogy nem kicsit undorító dolog utólag ítélkezni egy balesetben meghalt ember tragédiája felett, pláne, hogy a részleteket nem is tudod, kedves kérdező.

2016. szept. 5. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

Mi ebben az ítélkezés?

Nem emeltem ki a személyét!

Nem is ismerem!

Azt sem tudom férfi, vagy nő, volt az áldozat.

De azt igen, hogy nagyon rohant a vesztébe.

2016. szept. 5. 14:26
 17/45 A kérdező kommentje:

Egyébként sem ezzel kellene foglalkozni,

hanem KEVÉSBÉ TAPOSNI AZT A TETVES GÁZPEDÁLT!

Ne vesszünk már el a részletekben!

Meghalt egy ember!

2016. szept. 5. 14:27
 18/45 A kérdező kommentje:

Mellesleg nekem ne mond meg hogy hánnyal menjek, mert a balesetem óta én nem is megyek 50 nél többel, az autópályákat meg elkerülöm, ha mód van rá!

Ha valaki nagyon hőzöng nyilván lehúzódok de a zsinórba dudálók felőlem fel is fordulhatnak kínjukba.


És most légyszi ne térjünk át arra, hogy én hogy szoktam vezetni...Meg így a kresz meg úgy a kresz..

Ott a KRESZ agyad a gyerekülésen!

Fizika van, meg erőhatások, meg józan ítélőképesség, és döntéshozatal.

2016. szept. 5. 14:31
 19/45 anonim ***** válasza:

Bla bla bla


Halottról jót vagy semmit. Látom érdekel a gyereke lelkivilága te beteg állat...

2016. szept. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
90%

Akkor bizony te elég veszélyesen vezetsz. Nem nehéz belátni, hogy a legbiztonságosabb sebesség a körülötted lévő forgalom átlagos sebessége. Így lesz a legkisebb a sebességkülönbség köztetek, és így nem kényszerítesz senkit feleslegesen előzésre, ami a legnagyobb veszélyt jelenti az ilyen utakon.


Ha te országúton komolyan 50-nel mész, ahol 90-nel lehetne, valszeg te vagy a legnagyobb veszélyforrás az úton. Egy teherautós pl. nem is teheti meg, hogy ilyen lassan menjen, mert időhöz köti a munkája, de egy egyszerű munkába igyekvőt sem kéne rákényszeríteni az indokolatlanul lassan haladásra.

2016. szept. 5. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!