Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hogy döntsük el így a nevét?

Hogy döntsük el így a nevét?

Figyelt kérdés

A párommal nagy "veszekedések" vannak a név terén. Kisfiúnk lesz. Én mindenképp különlegesebb, nem gyakori nevet szeretnék neki adni Kornél. Viszont ő szeretné hogy az ő nevét viselje (Miklós) nincs a névvel semmi bajom de nem szeretném hogy az ő nevét kapja.

Felvetettem neki h legyen két neve pl Kornél Miklós. Benne lenne csak közölte ő attól Mikinek fogja hívni én persze Kornélnak.

Most mi tévő legyek? Segitsetek!



2016. szept. 5. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:

1. a Kornél egy nagyon gyakori név a mostani gyerekek között.

2. Üljetek le, és keressetek egy olyan nevet ami mind a kettőtöknek tetszik.

2016. szept. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Ez a baba legyen Miklós, a következő meg lehet Kornél.Ismerek Miklós&Kevin testvérpárt.Az apa ott is Miklós, a Kevin gondolom tetszett elsőre is nekik,így van mindkettő.Nektek is lehet mindkettő.
2016. szept. 5. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bok Globule ***** válasza:
Most az a kérdés "hogyan", "mi módon" döntsétek el a kérdést? Mert akkor azt mondom, hogy rendezzetek bajvívást vagy lovagi tornát.
2016. szept. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!